دانلود Five Nights at Freddy’s: Help Wanted برای quest

Five Nights at Freddys Help Wanted

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted یک تجربه واقعیت مجازی برای Oculus Quest است. FNaF: HW مجموعه‌ای از مینی‌گیم‌های کلاسیک و اصلی است که در دنیای Five Nights اتفاق می‌افتد. در مجموعه ای از تجربیات جدید و کلاسیک FIVE NIGHTS AT FREDDY’S، از رویارویی های وحشتناک با انیماترونیک های قاتل مورد علاقه خود زنده بمانید. “جایی که فانتزی و سرگرمی زنده می شود!”

شما استخدام شده اید – سیستم های تهویه کلاستروفوبیک را تعمیر کنید، دستگاه های انیماترونیک شکسته را که هر لحظه ممکن است فعال شوند عیب یابی کنید، یا شب های خود را در دفتر نگهبانی شبانه خمیده بگذرانید.
جشن – با انیماترونیک های قاتل مورد علاقه خود از جمله فردی، بانی، چیکا، فاکسی، اسپرینگ تراپ، The Mangle، Funtime Foxy و Circus Baby مقابله کنید.
مهمانی پیتزا – صحنه هایی از عناوین کلاسیک برای یک تجربه VR همهجانبه به روز شده اند، از جمله؛ Five Nights at Freddy’s، Five Nights at Freddy’s 2، Five Nights at Freddy’s 3، Five Nights at Freddy’s 4، Five Nights at Freddy’s 4، Five Nights at Freddy’s: Sister Location.

Single Usergame mode(مود بازی)
Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Horror, PuzzleGenres(ژانر ها)
EnglishLanguages(زبان)
1.0.6Version + Release Notes
Steel Wool StudiosDeveloper
ScottGamesPublisher
https://www.steelwoolstudios.com/Website
July 16, 2020Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
1.93GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل: vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, ,
Share:

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.