دانلود بازی The Thrill of the Fight برای quest

The Thrill of the Fight

The Thrill of the Fight یک بازی بوکس واقعیت مجازی است که بر روی دقت و عکس العمل به موقع تمرکز دارد و میتوان با آن ساعت ها ورزش کرد و سرگرم شد. در بازی شما وارد یک باشگاه مجازی می شوید و با تعدادی از افراد مختلف با فنون و سبک ها و تکنیک های خاص مبارزه ، برخورد خواهید کرد و باید آنهارا شکست دهید. از زمان بندی و مهارت خود و عکس العمل سریع برای وارد کردن ضربات بسیار موثر و ناک اوت کردن حریف خود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید تبدیل به یک برنده بر روی رینگ مسابقه بشوید، از تاب خوردن، ضربه زدن به زمین و ضربات بلاک خودداری کنید!

در بازی The Thrill of the Fight مقیاس اتاق با حداقل اندازه منطقه بازی پشتیبانی شده 6.5 فوت در 6.5 فوت (2 متر در 2 متر) مورد نیاز است. لطفاً مطمئن شوید که مرزهای Guardian شما به‌درستی برای مقیاس اتاق تنظیم شده‌اند و مایلید در هر جایی در داخل و اطراف منطقه بازی که تعریف کرده‌اید حرکت کنید و مشت بزنید.

Single Usergame mode(مود بازی)
RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Fighting, SportsGenres(ژانر ها)
EnglishLanguages(زبان)
200131.1qVersion + Release Notes
Sealost Interactive LLCDeveloper
Sealost Interactive LLCPublisher
http://sealostinteractive.com/Website
October 24, 2019Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
1.12 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

قیمت در فروشگاه (oculus):$9.99

, ,
Share:

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.