دانلود بازی The Climb 2 برای quest

The Climb 2

با The Climb 2 هیجان کوهنوردی را به صورت بسیار واقعی تجربه کنید.در محیط شهری جدید و نقشه های جدید هیجان انگیز با مناظر خیره کننده بگردید و در آن کاوش کنید و لذت ببرید.

از قله های بزرگ بالا بروید، در غارهای وسیع پیمایش کنید، از آسمان خراش ها بالا بروید و در حالی که مسیر خود را به سمت قله پیدا می کنید، میانبرهای پنهان را کشف کنید.

در بازی The Climb 2 با دوستان خود رقابت کنید و به سرعت از قله ها بالا بروید و رکورد خود را بهبود ببخشید و در تابلوی امتیازات از دوستان خود پیشی بگیرید و در حالت های چند نفره قله هارا فتح کنید.

از کاوش در محیط‌های کوهستانی گرفته تا بالا رفتن از محیط‌های شهری، صعود بدون طناب را تجربه کنید، و هنگام بالا رفتن از ارتفاعات جدید، از مناظر خیره کننده ی جدید لذت ببرید و ساعت ها با آن سرگرم شوید.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, StandingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Arcade, Exploration, SportsGenres(ژانر ها)
English, French (France), German, Japanese, Korean, Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Puerto Rico), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
2.2Version + Release Notes
CrytekDeveloper
CrytekPublisher
http://www.theclimbgame.com/Website
March 4, 2021Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
4.29 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, , ,
Share:

دیدگاه ها

6 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.