دانلود بازی Song in the Smoke برای quest

Song in the Smoke

در Song in the Smoke شما در یک بازی بقا و اسرارآمیز واقعیت مجازی هستید که در دنیایی خارج از زمان اتفاق می‌افتد، با جانوران عجیب و غریب مبارزه کنید و عناصر را کشف کنید و با انها عناصر دیگر بسازید تا زنده بمانید.

بازی Song in the Smoke ، بقا را در دستان شما قرار می دهد. وارد دنیای خطرناکی شوید و سلاح بسازید، لباس بسازید، آتش و معجون درست کنید تا از خود در برابر شکارچیان شرور دفاع کنید. با سلاح های که میسازید از خود در برابر دشمنان محافظت کنید و آنها را از بین ببرید ، از راه دور با کمان خود به دشمنان حمله کنید، یا از عقل خود برای عبور مخفیانه از کنار موجودات کشنده ای استفاده کنید که این سرزمین را خانه خود می نامند.

شکار شده نیز شکارچی می شود! از حواس خود برای تعقیب طعمه در واقعیت مجازی استفاده کنید: رد بوی آنها را ردیابی کنید، رد پای آنها را دنبال کنید و برای حمله خود برنامه ریزی کنید. وقتی آماده شدید، مهارت خود را برای زنده ماندن در این بازی بقایی به کار بگیرید و از تمام توان خود برای زنده ماندن و لذت بردن از این بازی استفاده کنید.

با پیروی از راهنمایی های اجداد خود، بین محیط های بسیار متفاوت سفر کنید و اسرار این بازی را کشف کنید.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Adventure, ExplorationGenres(ژانر ها)
English, Chinese (China), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Mexico)Languages(زبان)
1.5.3Version + Release Notes
17-BIT 株式会社Developer
17-BIT 株式会社Publisher
https://www.songinthesmoke.com/Website
October 7, 2021Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
2.0 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, , , ,
Share:

دیدگاه ها

26 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.