دانلود بازی Red Matter 2 برای quest

RedMatter2

Red Matter 2 یک ماجراجویی است که در طول یک جنگ سرد دیستوپیایی اتفاق می افتد که وقایع آن پس از ماده قرمز رخ می دهد. این داستان این است که چگونه مردمی که در واقعیتی که حاکمانشان به دام افتاده اند، علیه سرنوشت خود شورش می کنند و برای انجام کار درست مبارزه می کنند.

شما سفری یک عمر به دوردست منظومه شمسی را آغاز خواهید کرد. این باعث می‌شود که تمام واقعیت خود را زیر سوال ببرید، زیرا بیش از هر زمان دیگری با موضوع قرمز مواجه می‌شوید.

در Red Matter 2 دنیایی کاملا تعاملی را که برای تقویت احساس غوطه ور شدن در واقعیت مجازی طراحی شده است، کاوش کنید. پازل های محیطی، فیزیک و منطق را با کمک ابزارهای خود حل کنید، زیرا از محیط های زیبا و کاملا فیزیکی لذت می برید، با استفاده از جت پک خود برای به حرکت درآوردن شما و حرکت بدون محدودیت در حین کاوش در بخش های پلتفرمینگ. از ابزار هک خود برای دسترسی به پایانه ها، به دست آوردن اطلاعات و پاکسازی مسیر خود استفاده کنید. اما خیلی اعتماد به نفس نداشته باشید و زمانی که انتظارش را ندارید آماده مبارزه باشید. ولگراویا برای محافظت از رازهایی که قرار است کشف کنید بسیار مراقبت می کند.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Adventure, Interactive Story, PuzzleGenres(ژانر ها)
English, Spanish (Spain)Languages(زبان)
1.0.000Version + Release Notes
Vertical RobotDeveloper
Vertical RobotPublisher
http://redmatter2.com/Website
August 18, 2022Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
5.5 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

25 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.