دانلود بازی Moss: Book II برای quest

در Moss: Book II کویل بازگشته است – دشمنان او که به دنبال از بین بردن این جهان هستند او را شکار می کنند. آنها از شیشه ای که او در دست دارد، عصبانی هستند و برای بیرون کشیدن آن از چنگ او دست از هیچ چیز نمی کشند.

اما قهرمان جوان برای خودش نقشه ای دارد، نقشه ای که در نهایت می تواند به حکومت بی رحم Arcane پایان دهد و صلح را دوباره به ماس بازگرداند. برای داشتن یک شانس، کویل به یک شریک واقعی در کنار خود نیاز دارد – و ما امیدواریم که آن شریک شما باشید. با او، شما در اعماق قلعه پرشاخ Arcane که در آن زمین های خطرناک، پازل های چالش برانگیز و دشمنان پیچ خورده در آتش و فولاد در انتظار شما هستند، مقابله خواهید کرد.

این سفر در Moss: Book II تلاشی خواهد بود – پر از پیروزی و دلشکستگی پیوسته – اما متحدان جدید، دوستان قدیمی و طبیعت خود قلعه می توانند در این راه کمک کنند. با این حال، در پایان، این تنها شما هستید که می توانید Quill را برای نجات این جهان بالا ببرید و با هم به افسانه برسید.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, StandingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Adventure, PuzzleGenres(ژانر ها)
English, Chinese (Hong Kong), Chinese (Taiwan), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Mexico), SwedishLanguages(زبان)
1.0.3.91028Version + Release Notes
PolyarcDeveloper
PolyarcPublisher
https://www.polyarcgames.com/Website
July 21, 2022Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
5.0 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$39.99

,
Share:

دیدگاه ها

13 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.