دانلود بازی Moss برای quest

Moss

Moss یک بازی پازل اکشن ماجراجویی تک نفره از Polyarc است که برای پلتفرم VR ساخته شده است. این مولفه‌های کلاسیک یک بازی عالی است، مانند شخصیت‌های متقاعدکننده، مبارزات جذاب و اکتشافات جذاب جهان را می‌گیرد و آنها را با فرصت‌های هیجان‌انگیز VR ترکیب می‌کند.

در ماس، بازیکنان با کویل، یک موش جوان با رویاهای عظیم فراتر از محدوده محل سکونت خود ملاقات می کنند. در حین کاوش در جنگل، او یک یادگار شیشه ای مرموز را پیدا می کند و یک جادوی باستانی بیدار می شود. در حالی که عمویش اکنون در خطر جدی قرار دارد، کویل باید سفری حماسی را آغاز کند او به شما در کنار خود نیاز دارد. با هم به قلمروهای فراموش شده سفر خواهید کرد، پازل های چالش برانگیز را حل کرده و با دشمنان تهدیدآمیز مبارزه خواهید کرد. به تنهایی، هیچ کس نمی تواند آنچه را که شما در برابر آن قرار دارید غلبه کند. اما با اتحاد، شما می توانید حتی تاریک ترین شرور را شکست دهید.

محلی سازی Moss : صدا، زیرنویس، و رابط کاربری: انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، چینی (ساده شده/سنتی). زیرنویس و رابط کاربری: کره ای، اسپانیایی، ایتالیایی

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, StandingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Adventure, PuzzleGenres(ژانر ها)
English, Chinese (China), Chinese (Hong Kong), Chinese (Taiwan), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Spanish (Spain)Languages(زبان)
1.0.0.22600Version + Release Notes
PolyarcDeveloper
PolyarcPublisher
https://www.polyarcgames.com/moss/Website
May 21, 2019Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
2.8 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

12 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.