دانلود بازی I Expect You To Die 3: Cog in the Machine برای quest

I Expect You To Die 3

در I Expect You To Die 3: Cog in the Machine آخرین قسمت از این سری پازل محبوب با مضمون جاسوسی، از حیله گرترین حریف خود تا به امروز سبقت بگیرید. در این بازی سبک اتاق فرار، از ابزارهای جدید استفاده کنید، از مناطق پر جزئیات و زیبا بازدید کنید، و هنگام بازگشت به دنیای جاسوسی بازی لباس های مبدلی را که دوست دارید بپوشید.

مهارت‌های شما و میزان بقا شما را به یکی از تواناترین عوامل ما تبدیل می‌کند. دوباره درست به موقع ظاهر شدید! زوراکسیس، دشمن قسم خورده ما، چیز جدیدی در آستین دارد و ما می ترسیم که اگر طرح های شیطانی آن را متوقف نکنیم، عواقب ناگواری در پی خواهد داشت. ما روی شما حساب می کنیم که راه حلی برای نجات همه ما پیدا کنید. از دنیا محافظت کنید، بدون از دست دادن عقل خود … یا زندگی خود! ☠️

مسابقه برای شکست دادن دکتر زور:
مأموریت های شما در برخی از خطرناک ترین و گسترده ترین مناطق تا به امروز انجام می شود و هر کدام به پیشرفته ترین مهارت های مامور مخفی شما نیاز دارند. این ماموریت هایی که باید سریع انجام شود شما را به نفس نفس می اندازد.

با یک دانشمند مخترع آشنا شوید :
دکتر رکسانا پریسم، دانشمند و مخترع سابق آژانس، معتقد است که می تواند عامل بهتری ایجاد کند، عاملی که برتر از عوامل انسانی ما باشد. و او آن را برای شما آماده کرده است، مامور! ماموریت شما: به اندازه کافی زنده بمانید تا این تهدید جدید را شکست دهید.

به سبک مخفیانه وارد شوید!
استایل خود را (البته با پوشش مخفی) با مجموعه ای خیال انگیز از لباس های مورد تایید آژانس به نمایش بگذارید. هوشمندانه به نظر برسید و قبل از شروع ماموریت های فوق سری خود، کلاه، ساعت و دستکش مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای دریافت آخرین اطلاعات به سرور Discord ما بپیوندید!

اگر از این بازی لذت بردید حتما از بازی I Expect You To Die 2 در سایت ما دیدن کنید.

Single Usergame mode(مود بازی)
SittingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2, Meta Quest ProSupported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Adventure, PuzzleGenres(ژانر ها)
English (US), Chinese (China), Chinese (Hong Kong), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Puerto Rico), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
1.0.0.210277
(ReleaseCandidate_1.0.0_QuestStore)
Version + Release Notes
Schell GamesDeveloper
Schell GamesPublisher
http://ieytd.comWebsite
Aug 17, 2023Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
1.44GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$24.99

, , ,
Share:

دیدگاه ها

2 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.