دانلود بازی Hubris برای quest

در Hubris ردای یک سرباز را بپوشید و وظیفه پیدا کردن یک مامور برجسته را به عهده بگیرید که در یک سیاره بیگانه ی عجیب و غریب و بسیار غیر مسکونی ناپدید شده است.

این بازی یک ماجراجویی علمی تخیلی حماسی است که هیچ گیمر VR نباید آن را از دست بدهد.

امکانات:

  • خود را در یکی از خیره کننده ترین بازی های بصری در Quest غوطه ور کنید، که به زیبایی ساخته شده است تا شما را مجذوب خود کند و شما را به دنیای علمی تخیلی وارد کند.
  • آزادی دویدن، پریدن، کوهنوردی، شنا، تیراندازی و موارد دیگر را با مکانیک عمیق ساخته شده از زمین برای VR در این بازی تجربه کنید.
  • برای یافتن منابع ارزشمندی که برای ساخت سلاح‌ها، ابزارها و ارتقا آپشن های جدید استفاده می‌شوند، کاوش کنید تا به پبروزی برسید.
  • در Hubris مشکلات متعددی برای اینکه بازی برای شما چالشی باشد بر سر راهتان است و یک تجربه ی جدید را برای شما به همراه دارد.
  • دارای طراحی صدای عالی و یک موسیقی متن حماسی که دنیای بازی را برایتان زنده می کند.

Hubris یک تجربه، یک سفر، یک شگفتی بصری است که آنچه را که فکر می‌کردید در VR امکان‌پذیر نیست، معنی میکند. امروز در جهان این بازی شیرجه بزنید و وارد ماجراجویی شوید که فراموش کردن آن سخت خواهد بود!

Single usergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch controllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2, Meta Quest ProSupported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Adventure, ShootingGenres(ژانر ها)
English, Chinese (China), Czech, Dutch, Dutch (Belgium), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Portugal), Russian, Spanish (Spain)Languages(زبان)
1.05Version + Release Notes
Cyborn BVDeveloper
Cyborn BVPublisher
https://hubrisvr.com/Website
22 Jun 2023Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
5.57 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

2 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.