دانلود بازی Gun Club VR برای quest

Gun Club VR

Gun Club VR بهترین شبیه ساز سلاح های گرم در VR به تازگی بسیار بهتر شده است. بازسازی کامل صدا برای هر سلاح، بافت‌ها و نورپردازی بسیار بهبود یافته و بردهای بازسازی‌شده، این را به واقعی‌ترین و دقیق‌ترین نسخه Gun Club تا کنون تبدیل کرده است. با بیش از 100 سلاح، و همچنین محدوده های تعاملی، نمایش های جانبی و آزادی نامحدود حالت جعبه شنی، هرگز زمان بهتری برای تیر اندازی در دنیای گیم وجود نداشته است.

رئالیسم چشمگیر
مدل‌های سلاح با جزئیات و کاملاً تعاملی. توسعه یافته با صدا ها و… سلاح های دنیای واقعی، می توانید این سلاح ها را کنترل، بارگیری، نشانه گیری و شلیک کنید. کلید ایمنی را تکان دهید، نیمه خودکار یا تمام خودکار را انتخاب کنید، خشاب بزرگتر انتخاب کنید، گلنگدن را بکشید و شلیک کنید.

ارتقاء و سفارشی سازی
قفل 100 آیتم ارتقاء سلاح را باز کنید. انبارها و میدان‌ها، ماگ‌ها و مناظر لیزری گسترده، حتی نارنجک‌انداز: سلاح‌های خود را متناسب با هر سناریویی سفارشی کنید

پیشرفت
بر اساس عملکرد خود پول نقد و رتبه بندی کسب کنید. صدها رویداد از نجات گروگان گرفته تا سناریوهای تک تیرانداز و آخرالزمان زامبی ها

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Shooting, SimulationGenres(ژانر ها)
English, French (Belgium), French (Canada), French (France), German, German (Switzerland), Japanese, Korean, Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
2.2.93.142Version + Release Notes
The Binary MillDeveloper
Nextgen Reality Pty LtdPublisher
https://www.thebinarymill.com/Website
July 18, 2019Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
2.83GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$19.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

6 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.