دانلود بازی Guardians Frontline برای quest

Guardians Frontline یک تیرانداز واقعیت مجازی علمی-تخیلی است که در آن شما سلاح های قدرتمندی را به کار می گیرید و ارتش های رباتیک را فرماندهی می کنید که به شما کمک می کند در حالت های بازی تک نفره، co-op و PvP با دشمنان مبارزه کنید.

یک تیراندازی علمی تخیلی منحصر به فرد
Guardians Frontline گیم پلی پر اکشن شوتر را با عناصر بازی های استراتژی زمان واقعی ترکیب می کند و به بازیکنان امکان می دهد با طیف گسترده ای از سلاح ها شلیک کنند و ساختارها و واحدها را نیز تولید کنند. یک دشمن را با مسلسل خود بکشید و همزمان یک Mech 5 تنی را مستقیماً به میدان نبرد بیاندازید!

مجموعه ای از سلاح ها و وسایل نقلیه
برای محافظت از فدراسیون وارد شده اید و به عنوان یک نگهبان شما به طیف عظیمی از سلاح ها و ابزارها دسترسی دارید. با شلیک به Gravity Gun دشمنان خود را در برابر صخره ها در هم کوبید و با مانورهای مکانیکی و سفینه های فضایی هم از زمین و هم از آسمان ویران کنید!

دوستان نگهبان… و دشمنان
تجربه تک نفره به شما امکان می دهد از فدراسیون محافظت کنید در حالی که دشمنان در حال استخراج یک منبع انرژی جدید و مرموز هستند. علاوه بر این، کمپین این بازی و ماموریت‌های آن را می‌توان با حداکثر 4 بازیکن در حالت مشارکتی بازی کرد، در حالی که حداکثر 8 بازیکن می‌توانند در مبارزات پرتنش و استراتژیک PvP با هم مبارزه کنند.

حجم بالای محتوای تولید شده توسط کاربر
Guardians Frontline یک ویرایشگر جامع اما با کاربرد آسان در سطح بازی دارد که به هر کسی اجازه می‌دهد نقشه‌های خود را بسازد و آن‌ها را برای جامعه عمومی کند تا از آن لذت ببرند، که منجر به تکرار بی نهایت این بازی و مراحل آن می‌شود.

Single User, Multiplayer, Co-opgame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2, Meta Quest ProSupported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Shooting, StrategyGenres(ژانر ها)
English, English (Australia), English (UK), English (US), English (Canada), English (South Africa), Chinese (China), French (Belgium), French (Canada), French (France), Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Puerto Rico), Spanish (Spain), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
1.0.2Version + Release Notes
VirtualAgeDeveloper
Fast Travel GamesPublisher
http://virtualage.io/Website
March 9, 2023Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
4.1 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$24.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

10 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.