دانلود بازی Creed: Rise to Glory برای quest

Creed Rise to Glory

در بازی Creed: Rise to Glory با تجربه صعود Adonis Creed از یک قهرمان ناشناخته به یک جنگجو در کلاس جهانی تبدیل به بوکسور رویاهای خود شوید و بدن و ذهن خود را به چالش بکشید، همه اینها در یک جهان درگیرکننده با الهام از فیلم های Creed رخ میدهد.

حالت‌های چندگانه بازی Creed: Rise to Glory: مسیر خود را به سوی شکوه در این بازی داستان محور، با قابلیت تنظیم Freeplay یا PvP آنلاین انتخاب کنید.

تأثیر را احساس کنید: فناوری غوغای فانتوم تأثیرات واقعی پرتاب و مشت زدن به رینگ را تقلید می کند، مانند احساس بیرون از بدن ناک اوت شدن یا خستگی در طول یک مسابقه طولانی و دیوانه وار.

Go the Distance: قدرت قلبی عروقی خود را با حالت استقامت افزایش دهید، که سیستم Virtual Stamina را حذف می کند و به شما امکان می دهد از طریق تنظیمات مبارزه، میزان سختی حریف را افزایش دهید. میتوانید برای پیگیری کالری سوزانده شده و زمان تمرین، از برنامه Quest’s Oculus Move استفاده کنید!

آنها را بشکنید – یا تبدیل به آنها شوید: در Creed: Rise to Glory با نمادین ترین چهره های دنیای Creed™ و Rocky™ در Freeplay یا PvP، از جمله Rocky Balboa، Ivan و Viktor Drago و غیره، بازی کنید یا بجنگید.

Single User, Multiplayergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, Fighting, SportsGenres(ژانر ها)
English, French (Canada), French (France), German, Japanese, Korean, Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Puerto Rico), Spanish (Spain), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
359611
Version + Release Notes
SurviosDeveloper
SurviosPublisher
https://survios.com/creed/Website
May 21, 2019Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
4.14GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$29.99

, , ,
Share:

دیدگاه ها

14 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.