دانلود بازی Cooking Simulator VR برای quest

Cooking Simulator VR

در Cooking Simulator VR آشپزخانه شما تمام وسایلی که ممکن است یک سرآشپز به آن نیاز داشته باشد دارد. کباب پز، اجاق گاز، پایه گاز، فر و هزاران ظروف مانند قابلمه، تابه، بشقاب، چاقو، کفگیر و مخلوط کن! ما مطمئن شدیم که می‌توانید آزادانه با تمام این موارد با استفاده از دست‌های خود تعامل داشته باشید. علاوه بر این بیش از 140 ماده در انبار موجود است: گوشت و ماهی، میوه و سبزیجات، محصولات لبنی و مایعات مختلف. همچنین مجموعه ای کامل از ادویه ها و گیاهان برای افزودن آن طعم اضافی وجود دارد!

Cooking Simulator VR یک تجربه آشپزی واقعی است! همه مواد با تغییر دما، ظاهر و طعم به اعمال شما پاسخ می دهند. هر بار که سیب‌زمینی‌ها را برش می‌زنید، استیک‌ها را برمی‌گردانید یا سوپ را می‌جوشانید، برخی از فیزیک‌های واقعی در آن اعمال می‌شود. هر محصول مقاومت متفاوتی در برابر چاقو دارد و شما می توانید آن را از طریق بازخورد لمسی کنترلرهای VR خود احساس کنید. هنگامی که مکانیک آشپزی را یاد گرفتید و شروع به سرو غذا کردید، با هر بشقاب جدید در صندوق، خواهید دید که سرآشپز بهتری می شوید.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, Standing, RoomscaleSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
SimulationGenres(ژانر ها)
English, Chinese (China), French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Spain), TurkishLanguages(زبان)
0.18.11Version + Release Notes
GameBoom VR, Big Cheese StudioDeveloper
PlayWayPublisher
http://gameboomvr.com/Website
July 28, 2022Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
3.9 GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$24.99

, ,
Share:

دیدگاه ها

30 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.