دانلود بازی Assassins Creed Nexus VR برای quest

Assassins Creed Nexus VR

در Assassins Creed Nexus VR بجای سه اساسین با سه داستان متفاوت به بازی بپردازید. هیجان پارکور، مبارزه تن به تن و لذت مخفی کاری را به عنوان یک اساسین به نحوی تجربه کنید که تا کنون تجربه نکرده اید! خاطرات جدیدی از اِتزیو آدیتوره، کاساندرا و کانر را در حالی که تلاش می کنید مانع از دستیابی Abstergo برای دستکاری باورهای مردم شوید، کشف کنید.

سیستم پارکور موجود در اساسینز کرید نکسوز وی آر : هیجان پارکوری آزادانه را در نقشه های گسترده بازی با گوشت و پوست و استخوان خودتون حس کنید. ایتالیای دوره رنسانس، یونان باستان و آمریکای قرن هجدم را کاوش کنید. هنگام تعامل با NPCها و تعامل با شخصیت های تاریخی مانند لئوناردو داوینچی، خود را در کوچه پس کوچه های تاریخ غرق کنید.

مبارزات Assassins Creed Nexus VR : تیغه پنهان در آستین خود را با تکان دادن مچ دست خود آزاد کنید. با سلاح هایی از جمله تیر و کمان، شمشیر، چاقوهای پرتابی، تاماهاوک(نوعی تبر)، کراس بو(نوعی کمان)، تیغه های پنهان در آستین خود و بمب ها با دشمنان خود مبارزه کنید و غرق در لحظات هیجان انگیز بازی شوید.

مخفی کاری های هیجان انگیز Assassins Creed Nexus VR : دزدکی از پشت به سمت هدف خود بروید یا آنها را با پریدن روی سرشان غافلگیر کنید. با رفتن درون جمعیت یا پرت کردن اشیاء موجود در محیط به سمت دشمنان از آنان دوری کنید.

Assassins Creed Nexus VR گیم پلی این سه سری را به زیبایی به نمایش می گذارد. شما به عنوان اساسین میتوانید آزادانه نحوه دستیابی به ماموریت های خود را انتخاب کنید و در مبارزات زیبای بازی غرق شوید. همچنین یک تجربه کمپین فراموش نشدنی را در این بازی تجربه خواهید کرد.

Single Usergame mode(مود بازی)
Standing, SittingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Touch ControllersSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Meta Quest 3, Meta Quest Pro, Meta Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Action, AdventureGenres(ژانر ها)
English, French (France), German, Spanish (Spain)Languages(زبان)
RELEASE.449122.206965.finalVersion + Release Notes
UbisoftDeveloper
UbisoftPublisher
https://www.assassinscreednexusvr.comWebsite
Nov 16, 2023Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
16GBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!توجه!! (اگر بازی روی هدست شما اجرا نشد حتما باید هدست خودتون رو آپدیت کنید)

رمز فایل:vrian.ir

قیمت در فروشگاه (oculus):$39.99

, , , , , , , ,
Share:

دیدگاه ها

11 دیدگاه ها

Leave a پاسخ

فروشگاه

در فروشگاه وی آریان علاوه بر موجود بودن انواع بازی ها برای خرید بصورت قانونی میتوانید محصولاتی همچون انواه هدست های Gear VR، هندزفری، هدفون، کابل و... را با قیمت های رقابتی سفارش دهید.

دیسکورد

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید. همچنین میتوانید با ادمین های سایت در ارتباط باشید.