دانلود بازی Angry Birds VR: Isle of Pigs برای quest

Angry Birds

به قرمز ، چاک ، بمبی و برادران آبی بپیوندید و به آنها کمک کنید تا در بازی Angry Birds تخم مرغ های دزدیده شده توسط خوک ها را پس بگیرند و از آنها مراقبت کنند.

در جزیره‌ای دورافتاده کاوش کنید که در آن خوک‌های سبز گشنه تعطیلات خود را در 104 مرحله ی سرگرم‌کننده می‌گذرانند! از طریق «سطح تعطیلات» در حین عبور از سواحل عجیب و غریب، صخره‌های شیب‌دار و دامنه‌های برفی سازه های ساخت خوک ها را تخریب کنید. سپس از مراحل «Spooky Levels» دکتر فرانکسواین عبور کنید جایی که سواحل ترسناک، صخره ها وحشتناک، دامنه ها لزج و قله های وحشتناک هستند.

Single Usergame mode(مود بازی)
Sitting, StandingSupported Player Modes(حالت پشتیبانی شده)
Oculus TouchSupported Controllers(کنترلر های پشتیبانی شده)
Quest, Quest 2Supported Platforms(پلتفرم پشتیبانی شده)
GamesCategory(دسته بندی)
Casual, PuzzleGenres(ژانر ها)
English, English (Australia), English (UK), English (US), English (Canada), English (South Africa), French (France), German, Japanese, Korean, Spanish (Argentina), Spanish (Chile), Spanish (Colombia), Spanish (Mexico), Spanish (Peru), Spanish (Puerto Rico), Spanish (Spain), Spanish (Venezuela)Languages(زبان)
3.5.100058Version
Resolution GamesDeveloper
Resolution GamesPublisher
https://www.resolutiongames.com/angry-birds-vr-isle-of-pigsWebsite
May 21, 2019Release Date
Privacy PolicyDeveloper Privacy Policy
Terms of ServiceDeveloper Terms of Service
376.7 MBSpace Required(فضای مورد نیاز)

!!! آپدیت شده و هماهنگ با آخرین ورژن quest 2 !!!

قیمت در فروشگاه (oculus):$14.99

, , ,
Share:

Leave a پاسخ

هدف سایت

سایت وی آریان در سال 1401 با هدف جلوگیری از سودجویی فروشندگان هدست های quest که با فروش بازی های آن مبالغ کلانی را میگرفتند تاسیس شد، اما به علت استقبال عزیزان و پیشرفت روز افزون دنیای واقعیت مجازی، تصمیم بر این شد که این سایت را در کنار کانال یوتیوب به یک مرجع دنیای واقعیت مجازی برای عزیزان تبدیل کنیم.

به امید پیشرفت روز افزون جامعه واقعیت مجازی ایران

شبکه های اجتماعی

اولین و بزرگترین جامعه واقعیت مجازی ایران

شما میتوانید: با عضو شدن در سرور دیسکورد وی آریان، برای حل مشکلات خود و یا دریافت راهنمایی برای موارد مختلف از کاربران دیگر سایت کمک بگیرید.